Příběh

Stephenie Mayerová

Stmívání (Twiling) - její první román - vyšlo v roce 2005 a ještě téhož roku byla Stephenie označena za nejslibnější autorku roku.Příběh vypráví o obyčejné dívce jeménem Isabella Swan, která se přestěhuje z Phoneixu do klidného a deštivého Forks, kde se seznámí s podivným chlapcem -Edwardem Cullenem. Později se dovýdá děsivou skutečnost - Edward je totiž upír. I pres nebezpečí, které jí hrozí se ale Edwarda nehodlá vzdát.
 

 Pro přehrání písně : Bella's Lullaby Klikněte ZDE

Takže, jestli mluvím k lidem, kteří mají tenhle film a knížky v oblibě...tak myslím, že není potřeba slov...Ale kdybych tu měla shrnout o čem je první díl ságy - TWILIGHT tak to povím asi takhle : Jak už víte, hlavní hrdinkou je Bella Swanová, dívka, která se z jistých důvodů stěhuje na pár měsíců k otci do měnšího městečka jménem Forks. Zde potkává Edwarda Cullena. Upíra - vegetariána :D, do něhož se zamiluje, on samozřejmě do ní..:-) Edward cítí velikou touhu Bellu chránit a to i tehdy, kdy do města přichází "zlí" upíři, mezi nimi i James, který touží po Bellině krvi. A tak začíná Bella utíkat před jistou smrtí, ovšem nakonec Cullenova rodina Jamese zničí - - - ovšem po něm zůstává jeho družka - Viktorie, která se dožaduje odplaty za svéhu zemřelého druha - zabití Belly...ale to už v New Moon...;-)

before! 

www.youtube.com/watch?v=5ghdzlzfSds ( Paramore - Decode )

Kontakt

Vyhledávání

 

HorseFeathers - věcičky

15.04.2009 20:41

Fanda-věci

  Pro fanoušky naší Ságy:D..jsou už i mnohé věci jako : náramky, trika, placky, tašky, míče, PARFÉM, řetízky, přívěšky a různé doplňky a oblečení! A tady je pár kousků : ♥♥♥♥       Team...
15.04.2009 20:37

Premiéra New Moon

Každej fanda Twilight už se určitě těší na další pokračování, které bude zfilmované - New Moon....Já jakož to velkej fanda se těším úplně moc..:D

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode